Muži v šponovkách

Muži v šponovkách .

A predsa nie je reč o baleťákoch, na ktorých sme si prirodzene zvykli, teda aspoň tí čo chodia na balet, alebo aspoň videli film Black Swan (Čierna labuť, kde si Natalie Portman vysúložila s Milou Kunis, ktorá ho nedostala  vyskákala zlatého pidimužíka na podstavci Oscara).

Slnko vyšlo, a to zrejme znamená, že sa po vonku preháňajú chlapi v legínach. Presne chlapi preberajú módu od žien, veď kto ich prvý nosil, ha? Hoci bol na svete prvý muž Adamko ale i tak leginy nosila prvá žena od minulej sezóny kedy zažili obrovský boom (vynímajúc osemdesiate roky). Síce ich nevie polovica nosiť ale to je iná téma. Vráťme sa ku chlapom. Chlapi, chlapci, muži nechceme vidieť vaše tenké nohy, a nádobíčko v obtiahnutých legínach i keď sú to bežecké, ja viem. Ale priznajte sami, že keď v meste, áno v meste, v meste! ďaleko od miest s výskytom týchto športových behavo-chtivých ľudí som stretla za 2 dni 5 chlapov v šponovkách a aj napriek blížiacemu sa maratónu je to neobvyklé..

Sorry udrelo mi to do očí, tak ako Vám udrie smrad  aróma  bezdomovcov a iných indivíduí ľudí z okraja spoločnosti v autobuse, tak ja neznesiem pohľad na muža v šponovkách zarezaných v zadnici.

BTW chlapci a čo ak okolo prebehne krásavica tiež v šponovkách, hmm… to sa už ťažšie zakrýva ako v teplákoch …

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Google photo

Na komentovanie používate váš Google účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s

%d blogerom sa páči toto: