Café v MekKafé

K červenej sa pridala hnedá a vznikol z toho dobrý abgreid. Reč je o fásfúd sieťach najobľúbenejších na Slovensku, lebo či chceme alebo nie BurgerKing nestihol prebiť konkurencie schopnosť už zabehnutému Meku.

McDonald´s má nového člena rodiny McCafé. Z fasfoodu sa stala slowcafe. Pretože naozaj k jedlu sa dostanete prirýchlo, pričom kým Vám pripravia Cappuccino, Latté či obyčajnú Ľadovú kávu, trvá to celú večnosť.

Ohliadnuc od týchto nedostatkov, priznávam, že sa mi tam príjemne sedí, teda aspoň v Avione, Euruvei a v Trnave, ostatným som neprišla na chuť, pretože sú tu neustále prúdiaci zákazníci fasfúdu, v Lamači alebo na Obchodnej.

Odporúčam Cappucino veľké, veľmi veľké lebo McCappucino je naozaj veľké chutné, so speneným mliekom a sladkým topingom navrchu Vám ešte aj srdiečko, lístoček či inú kreatúru vytvoria, k tomu mandľu v čokoláde a už len Dobrú chuť!

One thought on “Café v MekKafé

  1. Mňam, to Cappucino je fakt vynikajúce.. či už s karamelovým alebo čokoladovým topingom! :-) A musím sa priznať, že osobne kávu moc neobľubujem.. Ale cappucíno v Mc café.. :-)

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Google photo

Na komentovanie používate váš Google účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s

%d blogerom sa páči toto: