Nie je Barnabáš ako Barnabáš

Najmä v podaní Johnyho Deppa !

Určite Vám neuniklo.. môže sa stať, že áno.. ale Johny Depp má nový film. Nie je to prekvapenie ani to, že tento výtvor je dielom jeho dvorného režiséra Tima Burtona! Alebo je Johny dvorný herec Tima? Neviem, prosto spolu s Helenou Bonham Carter tvoria zlatú vyšinutú rodinku.

V dnešných pochmúrnych časoch, hemžiacich sa úpírmi, vlkolakmi a čarodejnicami, sa ani tento projekt nezaobišiel starej známej otrepanej  tématike.

O čo ide?

Charizmatický bledo-koží Barnabáš, chcel len v 18. storočí lásku, a povedzeme si čo sa ponúka asi nie je celkom v poriadku, a preto zdravo ale nepremyslene zlomí srdce Angelique, z ktorej sa vykľuje čarodejnica. Táto ho samozrejme prekľaje na krvežíznivého bledokožého Barnabáša, zavrie do truhly a prebudí sa v dobe, ktorú poznáme zo seriálu Tie roky sedemdesiate a bla bla bla.. a aby som nezabudla aj vlkodlak- vlkodlačka sa tu objaví !

Po Nožnicorukom Edwardovi, Sleepy Hollow, Charlieho továrni na čokoládu, Sweenym Todovi či Alenky v krajine zázrakov sa nenechajte oklamať, pretože Burton akosi stráca svoje čaro. Samozrejme, že nechýba krásna tmavá štylizácia, perfektný make-up a vtipné hlášky v podaní dvestoročného upíra v kontraste zhulených 7O. rokov, ale! Je tu jedno veľké ALE ! Ktoré si nájdite sami po jeho vzhliadnutí. Dark Shadows nesklamali, ale očakávania nenaplnili. Ale aj tak si to pozriem znova, o rok.. možno dva, a možno o týždeň v kine, kto ide?!

THE DARK SHADOWS !

One thought on “Nie je Barnabáš ako Barnabáš

  1. hehe to s tým Mcdonaldom bolo mega som plakala v kine Super film celkovo 2h som sa prefektne bavila ….Milujem Tima, toto bolo niečo nove a vydarene super určite si kupim dvd …:)…nebudem tu pisat že stiahnem XD

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Google photo

Na komentovanie používate váš Google účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s

%d blogerom sa páči toto: