Bratislavská pláž na Dunaji opäť otvorená

Ak matička príroda DÁ, tak hromy, blesky vytlačia prenikavé teplé, hrejivé, slnečné lúče a.. a budeme štastný do konca života, alebo aspoň do 9.septembra. Do vtedy je totiž otvorená Mágio Pláž na Tyršovom nábreží.

No na druhej strane, nie som vlastníkom automobilového pojazdného prostriedka, a spotené paže cestujúcich v MHD mi rozhodne nechýbajú. Hm.. mam dilemu…

Ale ja by som aj šla na tú pláž, lenže vietor a mračná a bezslnečné nebo mi to akosik nedovoľujú, resp. mi nenavodzujú letnú atmosféru vyvaľovania sa na lehátku s drinkom v jednj ruke a dobrou knihou v druhej. Sem tam si odskočiť zahrať volejbal a slniť sa ďalej etc..

Ale ak máte už záujem môžte skočiť na tyršovo nábrežie, kde čaká mágio olympijská pláž. Tak tak tento rok je olympijáda v Londýne ak niekto nevie, a áno letná. Takže trocha propagácie nechýba ani u nás. Súťaží sa o olympijský balíček, čo by podla mňa mal obsahovať vstupenky na LOH + ubytovanie  + letenky. Kto vie možno ho vyhrám, a urobím Vám odtiaľ reportáž! A prídu aj olympionici, takže si môžte nehať podpísať nejký ten kus odevu, čelo, ruku alebo normálne fotku či do denníčku..

 

Vidíme sa na pláži. Na Bratislavskej Pláži !! Od 9,00 do 24,00 hod.

 

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Google photo

Na komentovanie používate váš Google účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s

%d blogerom sa páči toto: