Aj v divadle môže pršať, z Oblakov!

Minule som tak rozmýšľala, kedy som bola naposledy v kine. Dávno. Dátum sa mi nevybaví. Zrejme minulý rok… No zato do divadla chodím takmer tak často ako babky do kostola. Miniem menej, mám príležitosť pekne sa obliecť a byť v peknom prostredí s fajn ľuďmi.

Posledné predstavenie, ktoré som mala možnosť vidieť v SND sa volá Oblaky a jeho autorom je Aristofanes. Táto komédia bola u nás uvedená len nedávno, no napriek tomu môj lístok stál neuveriteľné 1 Euro! Stačí mať ISIC a každý mesiac je tak možné vybrať si z predstavení, ktoré sú ponúknuté špeciálne pre študentov stredných a vysokých škôl. Tento mesiac ešte za túto cenu môžete vidieť večer neoklasického baletu DUO (23.6 o 19:00).

A teda, aké boli Oblaky? No podľa mňa pekné, smiešne, poskytujúce odreagovanie, ale aj zamyslenie sa. Kritici síce  kritizujú, ale záleží hlavne na tom, čo od predstavenia očakávame. V hlavných úlohách môžeme vidieť hercov Mariána Geišberga a Emila Horvátha, ktorý mňa osobne svojim výkonom milo prekvapil. Najfascinujúcejším prvkom boli tanečníci/artisti, ktorí stvárňovali oblaky a na špeciálnych lanách sa vznášali nad javiskom. A aj keď hľadisko zívalo prázdnotou, neľutujem. Do divadla! :)

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Google photo

Na komentovanie používate váš Google účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s

%d blogerom sa páči toto: