Medvede bez hraníc

MEDVEDE BEZ HRANÍC

 

V poslednom čase sa Polus snaží prilákať obyvateľstvo. Viem a chápem kedy si bol jednotkou, po otvorení Auparku mu odišlo prinajmenšom trištvrte zákazníkov (ja medzi nimi) a po otvorení Avionu a Eurovei skoro všetci (ja medzi nimi). Pamätám si časy, kedy zíval prázdnotou, potom ho zrevitalizovali a snažia sa zapájať. Viem to, lebo som tam trávila na môj vkus príliš veľa času.

Neviem kedy to už bolo ale Mesiac módy v Poluse znel dobre, výsledok nič moc, Nejaká divná mesačná výstava, zato celkom dosť dobré skice topánok, z ktorých by som si vedela vybrať. No a samozrejme prehliadka, polusoidná s vreštiacou hudbou, v rámci Bratislavskych módnych dní sa na to dalo pozerať, aj na tie mimozemské výtvory slovenských dizajnérov.

Ale k veci. Najnovšie prišli s medzinárodným projektom United Buddy Bears. Ide v podstate o zháňanie sponzorov pre charitu. Firmy si môžu vybrať jedného z medveďov a tak podporiť slovenských paralympionikov. Slovenského medveďa už zastal Orange. No čo škrobi s plnými peňaženkami rýchlo klikajte a nerobte Slovensku hanbu: http://www.medvedebezhranic.sk/?IDe=156925

Slávnostne otvorenie sa koná 1.7 (nedeľa). Sľubujú pestrý program a zrejme sa ukáže aj ambasádor Richard Stanke.

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Google photo

Na komentovanie používate váš Google účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s

%d blogerom sa páči toto: