Október v znamní dažďa

Október v znamení dažďa

Vopred sa ospravedlňujeme,  že sme Vás nezásobili novinkami z malého sveta Bratislavy. No boli sme mimo tohto diania, samozrejme že nám ušli akcie ako fashion weekend v Eurovei s novou pánskou kolekciou Mikloška, alebo milión vernisáži, vystav a podobných spoločenských a duchaobohacujúcich  udalostí, samozrejme i tých nákupných (aby som nezabudla, pre moje súkmenovkyne shopaholičky =))

No nevzdali by ste sa toho pre Paríž, my sme sa na určitú dobu vzdali. Samozrejme,  že Vám porozprávame ako bolo, ale neskôr.

Pre nás začal október v Paríži, a pre Vás ako? Počasie? Doobeda kľudne baleríny do slnečných lúčov a večer jedine s dáždnikom a najlepšie s gumákmi.

Jeden typ pre toto ozónom zničené pôvodne normálne počasie, pre nás zhýčkaných nenormálne. Kde nám kabáty moknú a vlasy sa vlnia vplyvom vlhka..

Počuli ste už o skladacích gumákoch, nie je to novinka, no ideálne do tohto počasia, pre priaznivcov gumákov. Asexuálna obuv tak ako uggy a beleríny. V prípade gumákov sú aspoň nohy v suchu, pokiaľ sú na nohách chvíľu a nie celý boží deň, tak schaľujem!

Skladacie gumáky alebo keď chcete rainbots i baleríny nájdete na tejto stránke:

http://www.botydokapsy.sk/botydokapsy-sk/eshop/44-1-Skladacie-gumaky

Kate Moss

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Google photo

Na komentovanie používate váš Google účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s

%d blogerom sa páči toto: