Nákupné šialenstvo v Central

Nákupné šialenstvo v Central 

Výpredaje, obrovské zľavy, rozdávajú niečo zadarmo? To som sa pýtala, keď som videla včera davy ľudí loziť po novom nákupnom centre v Srdci mesta Bratislavy Central. Zábery vo večerných správach o dianí po jeho otvorení, mi pripomenulo video z nákupnej horúčky v Amerike, kde mali sezónne zľavy na svadobné šaty a tie “dámy” sa tam bili o šaty (možno by som sa pobila aj ja ak by boli od Vangovej, ale také tam neboli) hlava nehlava.

Aby som nezavádzala, zľavy sú v zopár obchodoch, najviac som zaregistrovala 20%, a trvajú ešte celý víkend. Kto má záujem o tlačenku, hlučno a dlhé rady, prosím.

Bola som sa prejsť aby som zhodnotila situáciu. Cenu za najlepší butik získava. Tramtatadam! Zara! Krásne, ako by som nebola ani na Slovensku.

Môj ďalší postreh patrí parku na streche, také niečo sa u nás nevidí, takže kvitujem ale mohli sa s tým viac vyhrať.

Ak to mám zhrnúť, Central nie je ničím zvláštny, slovenská dizajnérska klasika Aupark+ Eurovea+Polus + Avion, stále čakám na zázrak akým je Galeria LaFayette v Paríži. Človek sa v Centraly nenachodí toľko ako v Avione, Obchody sú všetky na jednom mieste. Rušivým momentom je hluk, ktorý na vás dolieha a pri davoch ľudí pôsobí klaustrofobicky. A stavím sa, že Central bude vždy plný, nie len na Vianoce a po Vianociach. Pápá Polus.

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Google photo

Na komentovanie používate váš Google účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s

%d blogerom sa páči toto: