Vintage Chanel za babku

Vintage Chanel za babku

Ak ste členom módneho klubu, viete že niekedy sa to naozaj vyplatí.

Tento krát je v tom FashionDays.sk, kde sa dnes objavila lákavá ponuka. Jednoznačne k doplnkom “must have” každej ženy patrí Chanel kabelka, ktorá je nadčasová a zároveň patrí k najluxusnejším kabelkám na svete. Ceny nových kabeliek začínajú na cene 2000 eur a stúpa.  Ak patríte k cestovateľkám za módou, môže sa Vám podariť takýto kúsok uloviť za oveľa menšiu cenu v niektorom z vintage butikoch vo svete.

Fashion Days však priniesol 9 luxusných kúskov z módnych kolekcií z 90.rokov kabelka z  džerzeju, s pozlátenými detailami  i z roku 1995 z kože s hadím vzorom, aj kabelky z 2002 malá fialová či z roku 2005 , ktorá sa mne o osobne nepáči. Ceny sa pohybovali od 890 € po 2090 €. Čo je určite cena výhodná. Zaprášilo sa za nimi ako za teplými rožkami. 

FD každý výrobok dôkladne popísal, s rokom výroby, i sériovým číslom. Kabelky boli používané ako doplnky na módnych prehliadkach a overili si či je naozaj kabelka originálom. Či sa dá týmto slovám veriť, vám nepoviem ale snáď áno. Nechcela by som vyhodiť 1300 € za fejk.

Tak čo? využili by ste podobnú ponuku?

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Google photo

Na komentovanie používate váš Google účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s

%d blogerom sa páči toto: