Finding Primark

images 4V pondelok sme sa vybrali na menší trip do Rakúska.. Hľadali sme Primark.

Čo bolo fajn, je že sme ho ľahko našli na webe dokonca presnú adresu Wilhelm – Hornbach- Strasse 1, Gerasdorf. Zadali sme do google maps a super, kúsok za Viednou. A ide sa. Bohužiaľ GPS sme nechali doma, GPS na mobile adresu nechcelo nájst (bol to bohapustý hlúpy Hornbach, ktorý opatrili akýmsi menom aby nás to zmiatlo). Po menších strastiach sme dorazili do Gerasdorfu, prešli sme ho a prišli sme do Gerasdorfu znovu. Prešli sme ho až na koniec a zrazu značka Wien. Hm.. Tak sme to otočili a už trošku zúfalé, ja za volantom a tri kamarátky na palube sme si povedali, že ak ho nenájdeme do 20 minút tak to je znamenie a ideme na nákupy do Viedne. Nakoniec sme prišli na druhý koniec Gerasdorfu. A tam veľké nákupné centrum. G3 Resort. Tak trochu ako náš Avion. A hľa tabula PRIMARK. Sme sa veľmi potešili.

G3 Shopping Resort je ako náš Avion, na vyhnálove Viedne, no krajší a modernejší.. také rakúske.

images (1)

Primark je írska odevná značka, pričom v ponuke má dámske, pánske a detské oddelenie no  i doplnky do domácnosti. Prezentujú sa štýlom za nízku cenu, čo je celkom pravda. V skutu mi pripomína starý Peacocks. Oplatí sa nákup doplnkov a topánok.  S kamarátkou sme ulovili nádherné psaníčko za pár eur, skvele plátenky a krásne Meow pyžamo.  Sklamané sme boli z minimálnej ponuky šiat. Naproti tomu sme tam našli Boyfriend Jeans, ktoré u nás nie sú k zohnaniu.

Čo sa však týka kvality, úprimne je pre mňa sklamaním, no za tú cenu nejakú privysokú kvalitu ani neočakávala, no umelé látky, ťažkopádne strihy a číslovanie na ktoré si nikdy nezvyknem (zo všetkého by som potrebovala medzičíslo) ma nemilo prekvapili.. Ale ako vrávím doplnky a topánky sa vyplatia =)

PS: Milujem nákupy do papierových tašiek. U nás to žiaľ nie je zaužívané, jedine ak v Calzedonia, Tezenis a Ikea =D..

Chodíte na nákupy do Rakúska (okrem Parndorfu) alebo ste verní slovenským jednoduchým obchodom? 

IMG_20130727_102258

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Google photo

Na komentovanie používate váš Google účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s

%d blogerom sa páči toto: