Isabel Marant for H&M and H&M Home in Slovakia

logo

Neuveriteľne sa teším na každoročnú dizajnérsku kolaboráciu H&M so svetovým návrhárom. Tentokrát k nám v novembri zavíta Isabel Marant. Jej kolekciu oblečenia a doplnkov pre ženy aj mužov s parížskym glamom očakávame už 14. novembra, ako vždy v H&M store Aupark.

Isabel sľubuje jednoduchý štýl, ktorý sa dá nosiť na všedný deň, no zároveň zachováva eleganciu a bezstarostnosť, čo je veľmi Parížske.

isabel marant for hmisabel marant for hm 2

Po vzhliadnutí tohtoročnej prehliadky na sezónu jeseň zima. Sa teším na spoluprácu s H&M ešte viac. Čierna a biela farba ma baví. Kolekcia je veľmi ženská a dýcha francúzskou jednoduchou eleganciou, s prvkami rebélie, na druhú stranu biele prvky zas hlásajú po čistote a ženskosti.

Modely z fashion show isabel marant  Fall/Winter 2013

isabel marant fw 2013 (1) isabel marant fw 2013 (2) isabel marant fw 2013 (3) isabel marant fw 2013 (5) isabel marant fw 2013 (6) isabel marant fw 2013 (9) isabel marant fw 2013 (4) isabel marant fw 2013 (7) isabel marant fw 2013 (8)

H&M HOME

Okrem iného H&M pripravuje nový projekt, vo svete už známy, na Slovensku očakávaný H&M Home. Bude sa jednať o obchod s doplnkami a textíliami do domácnosti, ktorý sa bude nachádzať v nákupnom centre Eurovea.

hm home hm home (1) hm home (3)hm home (2)


hm home (5)hm home (4)

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Google photo

Na komentovanie používate váš Google účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s

%d blogerom sa páči toto: