Ann Christine je už fuč

Logo von Ann Christine

Áno, áno, už zatvorili aj Ann Christine v Eurovea a tým aj jedinú pobočku na Slovensku (tak aspoň píšu na ich nemastnej-neslanej stránke, kde nefunguje ani niečo ako online shopping).

Pre nezasvätených. Ann Christine (skrátene AC), je značka nemeckého pôvodu určená, podľa ich stránky, pre mladé elegantné dievčatá, ktoré chcú ísť  s módou. Faktom zostáva, že pobočky sú v Nemecku, Rakúsku, Čechách, Slovinsku a Rusku, takže spoločnosť nekrachuje, len je pre ňu už asi slovenský trh nezaujímavý a nerentabilný.

Takže ak ste ľúbili,tak ako ja, ich kolekcie, kde ste sa mohli prehrabávať v kvetinových vzoroch a staroružovej čipky, a nechce sa Vám trepať do Brna alebo Prahy, jediná šanca zostáva vyčmuchať niečo v NewYorkery. Nečakajte žiadnu slávu od toho, sú tam len fragmenty ich kolekcií, ale aspoň niečo zapláta to prázdne miesto vo Vašom nákupnom srdiečku :).

Ak teda niekto s kompetentných čítal tento blog (o čom nepochybujeme!!) , vyjadrujem prosbu o znovu prinavrátenie tejto značky na slovenský trh. Ďakujem :)

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Google photo

Na komentovanie používate váš Google účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s

%d blogerom sa páči toto: