Ospravedlnenie

To, že sme neprispievali nás nič neospravedlní, tak Vám prinášame aspoň zopár našich najnovších postrehov. Navštívili sme ďalší zbytočný film Hobbit 2. Bez komentárov pretože nuda je nuda, pardon Pan Tolkien alebo by som mala povedať scenáristi?  Všimli sme si, že zatvorili ďalší shoppaholický obchod a to! ANN CHRISTINE v Eurovei. Viem, že to bolČítať ďalej “Ospravedlnenie”

romantika na piatok

ROMANTIKA NA PIATOK  Neviem ako vy, ale ja som sa rozhodne zamilovala do takýchto sukní. Dlhú vlajúcu sukňu vo vetre stačí doplniť tielkom alebo bielou blúzou. Samozrejme aby vynikla sukňa musí byť ako vrchná vrstva a vo výške pása najlepšie. Pre ležérnosť doplniť žabkami alebo jednoduchými sandálikmi a leto môže byť aj celý rok. Sukňa – Zara 49,95 €Čítať ďalej “romantika na piatok”

Medvede bez hraníc

MEDVEDE BEZ HRANÍC   V poslednom čase sa Polus snaží prilákať obyvateľstvo. Viem a chápem kedy si bol jednotkou, po otvorení Auparku mu odišlo prinajmenšom trištvrte zákazníkov (ja medzi nimi) a po otvorení Avionu a Eurovei skoro všetci (ja medzi nimi). Pamätám si časy, kedy zíval prázdnotou, potom ho zrevitalizovali a snažia sa zapájať. ViemČítať ďalej “Medvede bez hraníc”